قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و قطعات سایت ( پندار )

 

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت (پندار) موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.

ثبت سفارش از سوی خریداران سایت ( پندار ) در هر زمان و مکانی  که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی سایت( پندار ) به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت از سوی آنها میباشد.

 

قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات ارائه شده در سایت ( پندار ) مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریان و کاربران سایت ( پندار ) آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی و خدمات ارسال که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که درسایت  ( پندار ) مشخصات خود را در قسمت ثبت نام  و عضویت تکمیل کرده و از لوازم و قطعات و خدمات سایت ( پندار ) بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.

 

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین سایت (پندار) و کاربر

مشتریان و کاربران سایت ( پندار ) که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

از طریق

ایمیل رسمی سایت ( پندار )  به آدرس :   info@pndr.ir

از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط ذیل :

33991842 – 021

33112497– 021  

از طریق واتساپ اختصاص یافته به شماره موبایل 09022212268   

ارسال پیامک تنها از طریق شماره 09022212268  صورت می گیرد.

 

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیل ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. سایت ( پندار )  به مشتریان  خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

 

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، کارشناسان سایت ( پندار )  به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در مشخصات کاربری هماهنگی های لازم را با خریدارجهت نهائی کردن سفارش و ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند.  سایت ( پندار ) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ  فاکتور سفارش پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

سایت ( پندار )  این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . سایت ( پندار )  این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

سایت ( پندار )  در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی 24 الی 48 ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط  وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند.

پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می بایست با هماهنگی تلفنی سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.

امکان پرداخت درمحل برای سفارش هایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال می باشد و یا از طریق پست ارسال می شوند وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت کارت به کارت ، پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب اقدام نماید.

 

 

نحوه ارسال و حمل و نقل

سایت ( پندار )  مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر ایران به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

 

1.ارسال سفارشات در تهران (مناطق 22 گانه شهرداری )تحویل فوری

هزینه ارسال تمامی سفارشات درشهر تهران برای خریداران از سایت ( پندار ) به صورت ذیل میباشد : 

الف) هزینه ارسال توسط پیک برای خرید های کمتر از 1 میلیون  تومان به عهده خریدارمیباشد.

ب) هزینه ارسال توسط پیک برای خرید های بین 1 میلیون  تومان تا 3 میلیون تومان  بصورت نیم بها میباشد.

ج) هزینه ارسال توسط پیک برای خرید های بالاتر از 3 میلیون تومان  به صورت کاملاً رایگان میباشد.

د) هزینه ارسال قطعات بدنه  اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که میبایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد.

سفارشاتی که تا 1 ساعت قبل از پایان ساعت کاری (شنبه تا چهارشنبه  9  الی18 و  پنجشنبه9 الی 13) ثبت گردند در همان روز برای مشتریان ارسال می گردد.

سفارشاتی که بعد از ساعت مقرر در روزهای کاری هفته ثبت گردند روز کاری بعد برای مشتریان ارسال می گردد.

سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت گردند در اولین روز کاری بعد برای خریدار ارسال میگردد .

       

 

2.ارسال سفارشات به شهرستان ها

هزینه ارسال به شهرستانها

الف ) هزینه ارسال کالا به شهرستانها بوسیله باربری ها تا مبلغ 3 میلیون تومان خرید , به عهده خریدار میباشد .

ب) هزینه ارسال کالابه شهرستانها بوسیله باربری ها بین 3 میلیون تا 5 میلیون تومان خرید , بصورت نیم بها میباشد .

ج) هزینه ارسال کالابه شهرستانها بوسیله باربری ها بیشتر از 5  میلیون تومان خرید بصورت رایگان میباشد .

یادآور میشود مدت زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری می باشد.

ارسال سفارشات به شهرستان ها به صورتهای ذیل نیز انجام میگردد

 

ارسال توسط پست پیشتاز

پست پیشتاز برای ارسال سفارش‌هایی که آدرس آنها بغیر از تهران می باشد در نظر گرفته شده و هزینه آن نیز به عهده خریدار میباشد .  

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری می باشد.

می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: 

http://itemtracking.post.ir

 

سایر روشهای حمل و نقل کالاها مثل حمل با اتوبوسهای بین شهری یا سواریهای کرایه بین شهری و .. با هماهنگی تلفنی امکان پذیر بوده و هزینه به عهده خریدار میباشد .

 

مشخصات فنی و محتوا

سایت (پندار) تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این حال در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مغایرت آن با محصول دریافتی تنها راه  ,استرداد محصول می باشد.

پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان سایت  و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

 

 

 

نحوه مراودات مالی و راه های پرداخت

  1. پرداخت در محل
    سایت (پندار) این امکان را به مشتریان تهرانی میدهد که هزینه سفارش خود را در زمان تحویل به صورت نقد در محل پرداخت نمایند.
    *مبالغ فاکتور های بالاتر از سی میلیون ریال (معادل 3 میلیون تومان) می بایست قبل از ارسال کارت به کارت و یا واریز به حساب گردد.

 پرداخت آنلاین 
از طریق سایت (پندار) این امکان برای مشتریان فراهم است تا بصورت وصل شدن به درگاه بانکی تعبیه شده در سایت ( در پایان خرید )مبلغ فاکتور خود را تسویه نمایند.

 

 

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم (در ساعات کاری)